Přehled dámských sandálů – pro každodenní nošení i do práce

Blíží se léto, sluníčko a vyšší teploty. Ženy raději vystavují více svého těla, aby se rychleji ochladily nebo se opálily. To platí i pro nohy. Proto jsou dámské elegantní sandály vytahovány ze skříní, prohlíženy. První pokusy o nákup nových modelů v souladu s nejnovějšími módními trendy probíhají již brzy na jaře. Čím se ženy při výběru této nevyvinuté obuvi řídí? Nutí vás životní styl kupovat si denně různé dámské sandály? Jaké sandály se budou hodit do práce a do jaké polohy se hodí?

Typy dámských sandálů

Dámské boty by měly být nejen pohodlné, ale také zaujmout estetikou. Proto je na trhu mnoho různých bot s nekompletním svrškem. Jak na vysokých podpatcích, klínech, plochých, tak s jiným tvarem svršku. Každý model lze samozřejmě najít v odpovídající barvě a s jinou strukturou podešve. Pravdou však je, že je lepší mít v šatníku více párů s univerzálním vzhledem a velkým komfortem nošení. Proto by měla být konstrukce svršku přizpůsobena potřebám nositele. Někteří uživatelé preferují uzavřené špičky, jiní uživatelé preferují mít co nejméně prvků svršku. Dámské sandály se liší i materiálem, ze kterého byly vyrobeny. Materiálem může být plast, který má větší barevné nebo tvarové možnosti. Další možností jsou sandály z přírodní kůže – ty jsou odolnější, lépe padnou na nohu a umožňují termoregulační výměnu. Nechybí ani kombinace různých materiálů – ty pak demonstrují přednosti každé ze surovin k vytvoření dokonalých a pohodlných dámských sandálů.

Ležérní sandály – pohodlné, stylové a pěkné

Pro aktivní lidi, kteří v létě rádi nosí stylingové sandály každý den, výrobci připravují širokou nabídku bot na klínku, na podpatku nebo s úplně rovnou podrážkou. Díky velkému pohodlí se uživatel bude moci vyrovnat s výzvami, které přináší každý den. Kromě toho by takové boty měly mít vzdušné svršky bez ohledu na to, zda budou použity ve sportovním nebo elegantním stylu. Tím se zabrání oděru nebo jinému poškození epidermis. Boty nošené každý den by měly být co nejuniverzálnější, pokud jde o to, aby je bylo možné sladit se stylem oblečení. Díky tomu váš oblíbený pár poskytne pohodlí a atraktivní vzhled.

Pracovní sandály – jak je vybrat podle pozice a pracoviště?

Na mnoha pracovištích platí dress code. Obvykle umožňuje nosit sandály pouze v určitých typech. A tak nejsou sandály s otevřenou špičkou na většině míst zákaznických služeb povoleny. Mohou být ploché i s lehkými podpatky, podmínkou je ale vybudovaná přední část. Patu a pásky kolem kotníku lze odepnout. Při výběru dámských sandálů pro tento typ práce se vyplatí zvolit přírodní vložku – obvykle je nutné neustále nosit punčochové kalhoty, a to i při vysokých teplotách. Díky přírodní stélce se noha nebude potit ani klouzat.

Napsat komentář